2017

   

LAIKS

VIETA

PROGRAMMA                

 Info

27. decembris
19:00
RĪGA,
K/Z SPĪĶERI
Art-i-Shock
Gadumijas kokteilis
 http://www.latvijaskoncerti.lv/lv/news/871

23. novembris
14:00

RĪGA,
KONGRESU NAMS
Zem Spānijas debesīm ...
kopā ar soprānu Marlēnu Keini un deju grupu Duende
http://www.latvijaskoncerti.lv/lv/youth/musicforyou/news/863
23. novembris
12:00
RĪGA,
KONGRESU NAMS
Zem Spānijas debesīm ...
kopā ar soprānu Marlēnu Keini un deju grupu Duende
 http://www.latvijaskoncerti.lv/lv/youth/musicforyou/news/863
23.
novembris
10:00
RĪGA,
KONGRESU NAMS
Zem Spānijas debesīm ...
kopā ar soprānu Marlēnu Keini un deju grupu Duende
 http://www.latvijaskoncerti.lv/lv/youth/musicforyou/news/863
14.
novembris
19:00
VENTSPILS KULTŪRAS CENTRSGadalaiki 4+4 http://ventspils.lv/lat/izklaide_kultura/135145-vakarinas-ar-trio-art-i-shock
13.
novembris
18:00
LATVIJAS RADIO 1.STUDIJA Pasakas un mūslaiku stāsti

http://klasika.lsm.lv/lv/raksts/tieshraides/art-i-shock-rezidences-laiku-lr-noslegs-ar-tiesraides-koncertu-u.a94370/

4.
novembris
17:00
OLERU MUIŽA Gadalaiki 4+4http://www.olerumuiza.lv/lv/jaunumi
15.
oktobris
16:00
LIEPĀJA
K/Z LIELAIS DZINTARS
 Gadalaiki 4+4              http://www.greatamber.lv/en/calendar/vakarinas-ar-trio-art-i-shock
20.
augusts
15:00
RĪGA,
VĒRMANES DĀRZS
 Jaunie Sīpoliņa piedzīvojumi          
12.
augusts
12:00
SUSĒJA   "Art-i-Klasika" un Buravickishttps://www.sansusi.lv/
29.
maijs
17:00
SIGULDA
K/Z BALTAIS FLĪĢELIS
XXIII Konkursa Sigulda-2017
Atklāšanas koncerts
8.
maijs
18:00
LATVIJAS RADIO 1.STUDIJA Art-i-Klasika http://klasika.lsm.lv/lv/lr3/
23.
aprīlis
12:00

BAUSKA,
KULTŪRAS NAMS
Jaunie Sīpoliņa piedzīvojumi

9.
aprīlis
13:00

ALŪKSNE,
KULTŪRAS NAMS

Jaunie Sīpoliņa piedzīvojumi

8.
aprīlis
12:00

VALMIERA, KULTŪRAS NAMS
 Jaunie Sīpoliņa piedzīvojumi
8.
aprīlis
16:00

SIGULDA,
K/Z BALTAIS FLĪĢELIS
Jaunie Sīpoliņa piedzīvojumi

23.
marts
14:00

DAUGAVPILS, KULTŪRAS CENTRS
Jaunie Sīpoliņa piedzīvojumi


18.
marts
12:00

KRUSTPILS, KULTŪRAS NAMS
Jaunie Sīpoliņa piedzīvojumi


 .